DSC 4023

19 травня, під час робочої поїздки по Полтавщині на Лубенщину завітав голова обласної ради Петро Ворона. У Лубнах він ознайомився із роботою та підготовкою до виборів Президента України окружної виборчої комісії № 149. Її голова Тетяна Вікторівна Алєксєєва розповіла про підтримку влади органів місцевого самоврядування регіону – Оржицької, Семенівської, Хорольської, Лубенської районних ради, а особливо Лубенської міської ради у забезпеченні колективу оргтехнікою, засобами зв’язку, при розв’язанні різних проблем. Члени окружної виборчої комісії надають кваліфіковані консультації і практичну допомогу працівників дільничних комісій.