1 88

З метою виявлення, залучення до культурно-мистецьких заходів талановитих творчих сімейних, родинних аматорських колективів 11 травня 2014 року в смт. Шишаки відбувся традиційний обласний огляд-конкурс «Роде наш красний».До участі в ньому долучився і народний аматорський колектив «Гілея» Михнівського будинку культури у складі двох подружніх пар Анатолія і Лариси Супрунів, Віталія і Світлани Солярів (між собою ще і куми).20 років цей чудовий творчий гурт є візитною карткою михнівського краю, активним пропагандистом сучасної української пісні, носієм високої духовності і незрадливої любові до мистецтва.Саме він і представив талановиті родини Лубенщини на обласному огляді-конкурсі «Роде наш красний». І зробив це яскраво і неперевершено, продемонструвавши високий рівень виконавської майстерності і сценічної культури.Заслужена перемога за висновками журі була присуджена саме нашим талановитим землякам.Тож вітаючи квартет «Гілея» з визнанням, маємо надію, що ще багато-багато років Анатолій і Лариса, Віталій і Світлана, будуть чарувати нас красою української пісні, дарувати радість спілкування з мистецтвом, запалювати серця вогнем всеперемагаючої любові, торжества життя, добра і краси всупереч всім негараздам сірих одноманітних буднів.