DSC03967

22 квітня, напередодні чергової сесії, у Лубенській районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування, яке провів голова комісії Олексій Устименко.

У роботі комісії взяв участь голова районної ради Олександр Темченко.

Депутати розглянули ряд важливих питань життєдіяльності району. Зокрема, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко інформувала про виділення додаткових коштів на проведення робіт по розкорчовці тутовника на території Мгарської сільської ради, з метою розширення Алеї пам’яті чорнобильців.   Як зазначила начальник фінансового управління, загальний обсяг робіт, які пропонується виконати, складає 82 тис. грн., щоб забезпечити об’єм робіт на 2014 рік необхідно 68 тис. 193 грн. Через брак фінансів, усі заплановані роботи по розкорчовці, одноетапно провести не вдасться. Депутати районної ради Василь Кулик, Іван Набок, Петро Бала, Іван Дзус, Микола Федоренко висловили ряд думок щодо ефективного використання коштів. Комісія доручила управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації докладно вивчити питання, опрацювати пропозиції та подати їх на чергове засідання комісії з подальшим винесенням на сесію.

Наразі, депутати опрацювали проекти рішень щодо затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, наданих в оренду ПрАТ «Райз-Максимко» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Тарандинцівської, Хорошківської сільських рад, про які інформував начальник управління Держземагенства у Лубенському районі Олександр Шингарій.

Також було розглянуто заяву голови постійної комісії з питань землекористування Олексія Устименка щодо припинення повноважень голови комісії. На посаду голови комісії з питань землекористування члени комісії рекомендували кандидатуру депутата Василя Кулика.

Цього ж дня відбулося засідання комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення, яке провів її голова Юрій Єремієвський. Розглянуто питання про відміну рішень районної ради щодо погодження змін умов трудових договорів між відділом освіти райдержадміністрації та директорами навчальних закладів. Комісією рекомендовано питання винести на розгляд чергової сесії районної ради.