2 квітня посадові особи Лубенської районної ради провели день виконавчого апарату   на базі Жданівської, Тишківської, Окіпської  сільських рад. Мета виїзної наради – надати практичну та методичну допомогу у питаннях ведення діловодства.

Людмила Перерва, в.о керуючого справами виконавчого апарату районної ради, зосередила увагу на дотриманні типової Інструкції з діловодства, надала ряд рекомендацій щодо оформлення протоколів сесій, веденні кадрового діловодства: записах у трудових книжках, оформленні особових справ посадових осіб місцевого самоврядування.

Головний спеціаліст організаційного відділу районної ради Лариса Шкарбань ознайомила з порядком передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади села, який регулює організаційно розпорядчі відносини.

Радник голови районної ради Наталія Шишова рекомендувала сільським головам та секретарям сільських рад звернути особливу увагу на виконання вимог Законів України «Про засади запобігання та протидії корупції», «Про доступ до публічної інформації».