DSC03841

28 березня на Лубенщині з робочим візитом побував голова Полтавської обласної ради Петро Ворона. Він відвідав Лубенську районну раду, поспілкувався з головою районної ради Олександром Темченком, провів особистий прийом громадян - жителів району та міста. Питання з якими до голови обласної ради звертались лубенці стосувались охорони здоров’я,   отримання сміттєвоза для мешканців Михнівської сільської ради, приватизації земельних ділянок, діяльності комунального підприємства «Сяйво». Усі заяви лубенців було зареєстровано письмово, вони будуть вирішені в термін згідно чинного законодавства.

Петро Ворона також зустрівся з громадськістю. У своєму виступі голова обласної рази зауважив, що здійснює робочі поїздки по районах, вивчає проблеми регіону аби приймати рішення на користь громади. Вів наголосив на тому, що зараз не повинно бути протистоянь ні політичних, ні будь-яких інших, потрібно консолідувати зусилля для вирішення першочергових завдань. Крім того, Петро Ворона ознайомив громадськість із соціально - економічною ситуацією в області.