1 11

Днями на базі Районного будинку культури пройшов конкурс читців «Тарасовими шляхами», присвячений 200-літтю від дня народження поета. Розпочала його учениця 8 класу Вищебулатецької ЗШ І-ІІІ ступенів Катерина Звержинська вступним словом про велику і світлу творчість Тараса Шевченка. Із вітальним словом до учасників звернувся заступник голови районної державної адміністрації Куксань Василь Васильович, який передав вітання від голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка та голови районної ради Олексія Дядечка. У рамках заходів, спрямованих на реалізацію завдань Президента України щодо належного відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у районі проводиться велика робота, про що теж розповів Василь Куксань.

Учасники були представлені у трьох вікових групах: молодшій, середній, старшій – всього 49 учасників із загальноосвітніх навчальних закладів району. Звучала поезія Тараса Шевченка та про Шевченка.

Переможцем у молодшій віковій групі стала   Лук’яненко Валерія (Засульська гімназія -1 місце); Шостак Яна ( Вовчицький ліцей – 2 місце); Остапко Сергій (Вищебулатецька ЗШ І-ІІІ ст. – 2 місце); Клепач Надія (Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ст. -2 місце); Мороз Олександр (Оріхівська ЗШ І-ІІІ ст. – 2 місце); Горбик Катерина (Войнихівська ЗШ І-ІІІ ст. – 3 місце); Чухно Леся (Жданівська ЗШ І-ІІІ ст. – 3 місце); Магомедова Оксана (Литвяківська ЗШ І-ІІІ ст. – 3 місце); Вакуленко Катерина (Мацківська ЗШ І-ІІІ ст. – 3 місце).

4 4

У середній віковій групі кращими визначено Сахненко Богдану (Оріхівська ЗШ І-ІІІ ст. – 1 місце); Звержинську Катерину (Вищебулатецька ЗШ І-ІІІ ст. – 2 місце); Нагорну Вікторію (Жданівська ЗШ І-ІІІ ст. -2 місце); Мироненко Оксану (Ісківська ЗШ І-ІІІ ст. – 2 місце); Гринь Оксану (Михнівська ЗШ І-ІІІ ст. – 2 місце); Корольову Аллу (Засульська гімназія – 3 місце); Адлера Вадима (Литвяківська ЗШ І-ІІІ ст. – 3 місце); Мазур Владиславу (Вальшанська ЗШ І-ІІ ст. – 3 місце); Ткачук Катерину (Вовчицький ліцей – 3 місце); Пойду Діану (Шершнівська ЗШ І-ІІ ст. – 3 місце).

Найвищий рівень артистизму і мовленнєвої вправності показали учасники старшої вікової групи Гончар Альона (Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ст. -1 місце); Рева Оксана (Оріхівська ЗШ І-ІІІ ст. -1 місце); Бесараб Ольга (Михнівська ЗШ І-ІІІ ст. – 2 місце); Ткачук Дарина та Костюк Богдан (Вовчицький ліцей – 3 місце); Бихкало Ганна (Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ст. -3 місце).