44410000

5 листопада у районній раді відбувся І тур обласного конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб місцевого самоврядування Лубенського району.

Конкурс, відповідно до положення, проходив у номінаціях   «Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради», «Кращий сільський, селищний, міський голова»; «Краща посадова особа районної, обласної ради».

Бажання перевірити свої знання виявили 7 очільників територіальних громад, 8 посадових осіб сільських рад та 3 посадові особи районної ради.

Конкурсанти склали тести, написали диктант, виконали практичне завдання, підготувавши ряд ділових документів.

Організаційним комітетом з проведення конкурсу, який очолює заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, а до складу ввійшли виконуюча обов’язки керуючого справами виконавчого апарату районної ради Людмила Перерва, голова постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування Олег Сагло,   радник голови районної ради з юридичних питань Наталія Шишова, заступник начальника Лубенського міськрайонного управління юстиції Юлія Зубенко, ретельно перевірено роботи учасників конкурсу.

Серед сільських голів перемогу здобула сільський голова Березотыцької сільської ради Надія Білокур, міцні знання продемонструвала бухгалтер Бієвецької сільської ради Галина Балега,   а серед посадових осіб районної ради – головний спеціаліст організаційного відділу Наталія Шостак.

222222222222222

1111111111111111111111111111111

На переможців чекає другий тур конкурсу, який пройде в Полтавській обласній раді, тож побажаємо його учасникам успіхів і перемоги.