dsc 6901

Днями мешканці села Новооріхівка відсвяткували день села. Цього свята вони чекали цілий рік, старанно трудилися на благо родин та села. Фойє сільського будинку культури привітно зустрічало виставкою виробів учнів місцевої школи та вишиваними роботами Оксани Мартиненко, Галини Шостак, Марії Казанцевої, Федори Пелюшкіної. Тим часом глядацька зала була вщент   заповнена бажаючими подивитися   концерт. На заході побували голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, представник ТОВ «Юнігрейн-Агро» Наталія Миколенко.

Керівники району вітали новооріхівчан зі святом, бажаючи громаді активного розвитку, процвітання, нових звершень і перемог.

Всіляких гараздів односельцям бажав і сільський голова Новооріхівської сільської   ради Сергій Плескач.

Було відзначено найстарішу   мешканку села – Федору Кисляк, наймолодшого жителя – Максима Конопацького, багатодітну родину – Конопацьких та інших.

Святковий настрій створювали артисти клубних закладів Левкоромодану та Новооріхівки, у виступах яких вдало поєднувалися артистизм та почуття гумору. Тож глядацький зал не втомлювався аплодувати талановитим землякам, дорослим і малим.