24444232004 вересня голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко провів особистий прийом громадян Лубенського району. Основним питанням, з яким звернулися люди були чорнобильські проблеми. Також жителі району звернулися за допомогою у вирішенні питань щодо водозабезпечення та будівництва артезіанської свердловини у селі Березівка, прискорення закінчення ремонту дороги із с. Олександрівка до центру с. Михнівці, виплати заборгованості по заробітній платі підприємством «Комунжитлосервіс - 2000» с. Засулля, встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення комунальним підприємством «Сяйво», добудови спортивної зали Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, надання матеріальної допомоги на лікування та інші.

Головою облдержадміністрації було надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів щодо вирішення порушених питань.