P9020176

2 вересня свій столітній ювілей відсвяткувала жителька села Березоточа Ганна Мусіївна Охріменко. Привітати ювілярку з важливою подією в житті прибули голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, начальник управління праці Ніна Калайда, сільський голова Березотіцької сільської ради Надія Білокур.

Очільники районної влади вручили ювілярці квіти, подарунки та запашний коровай. Іменинниця ж поділилася з гостями рецептом довголіття. А також розповіла про своє життя - буття. Про те, що   народилася і виросла в селі Березоточа, закінчила три класи, працювала в колгоспі, народила і виховала разом з чоловіком Василем трьох дітей. А зараз її надією і опорою є донька Марія Василівна, а втіхою і розрадою онуки та правнуки.