Добре слово та запальна пісня панували у Мацківцях 23 серпня. Окрім двох державних свят, Дня державного прапора та Дня Незалежності саме цього дня випало свято місцевого значення – День села, яке вже втретє відзначається з ініціативи сільського голови Миколи Дзюби. Святково вбраний будинок культури приймав у свої обійми мацківчан та гостей сала, зокрема заступника голови районної ради Євгенію Яковченко, заступника голови РДА Василя Куксаня, начальника відділу культури та туризму Людмилу Пазенко.

Радували око яскраві вишивані вироби, майстерно прикрашені кулінарні шедеври – у всьому втілено талант і натхнення місцевих мешканців, які порадували односельців та гостей. Свято села Мацківці зустріли із здобутками та не менш грандіозними перспективами, - наголосив сільський голова. В урочистій атмосфері відзначали трудівників села у різних номінаціях, вручаючи їм подарунки. Звісно як і завжди не стояли осторонь місцеві артисти. Свято ще довго вирувало, наповнене різноманітними розвагами та конкурсами, дозволивши селянам перепочити від звичайних робочих буднів.