В останній день минулого тижня, 16 серпня, в районі відкривали ще один дитячий майданчик, який стане місцем проведення дозвілля та фізичного розвитку для наймолодших та найспортивніших жителів села Солониця. На урочистому відкритті побували народний депутат Володимир Пилипенко, голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Облаштований майданчик повстав у всій красі на території колишньої сільської школи. Це вже третій такий об»єкт, який вдається відкрити тільки завдяки співпраці органів влади та громади. Народний депутат Володимир Пилипенко, на рахунку якого вже чимало добрих справ, впевнений, що новий ігровий майданчик дійсно стане у пригоді місцевій дітворі і сприятиме їхньому гармонійному розвитку. Теплі слова вдячності звучали на адресу місцевих селян, які брали активну участь у облаштуванні майданчика, від голови районної ради Олексія Дядечка.