1555

10   серпня в селі Снітин відбувся районний турнір з міні-футболу, присвячений пам»яті Героя України, засновника банківської системи, Вадима Гетьмана. На заході побувала заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, яка побажала учасникам вдалої гри та легкої перемоги, а жителям територіальної громади – злагоди та достатку. У Снітин з»їхалися 24 футбольні команди, серед них дві новостворені – із с.Жовтневого та с. Нижчий Булатець, деякі населені пункти представили по дві команди. На футбольному полі спортсмени демонстрували вміння майстерної гри. Переможцями турніру стали: 1 місце – команда с.Засулля, 2 місце – «Сула -2», 3 місце - футболісти із с. Остапівна. Переможці отримали грамоти, медалі, кубки.