ВИЩЕБУЛАТЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛУБЕНСЬКИЙ РАЙОН ПОЛТАВСЬКА ОЬЛАСТЬ

6 сесія 7 скликання

23.02.2016 року

«Про внесення змін до рішення сесії»

Відповідно до ст.ст. 26, 69  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 143 Конституції України, ст.ст. 10, 12, 266 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями), з метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів, сесія Вищебулатецької сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 5 сесії 7 скликання від 28.01.2016 року «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», а саме: п. 4 даного рішення викласти в слідуючій редакції: «Встановити на 2016 рік ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, на рівні 0,2% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за  1 кв.м. бази оподаткування» з 01.04.2016 року.

2. Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                         С.В. Бачевський