Нещодавно у Лубнах в приміщенні головного офісу Лубенської ОДПІ відбулися установчі збори Міжрайонного відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

Метою створення та діяльності Відділення є захист прав та законних інтересів платників податків у економічній, правовій, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності, представництво інтересів членів Асоціації на національному, галузевому та місцевому рівнях, а також сприяння створенню в Україні умов для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва.

До складу відділення увійшли  підприємства м.Лубни, Лубенського району та м.Пирятин, головне, це підприємства, які обрали для себе пріоритетом сумлінну сплату податків до бюджету.

Голова ради  Міжрайонного відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» Людмила Савченко  зазначила, що завданням організації є забезпечення балансу між інтересами держави та бізнесу. Шлях до такого порозуміння не завжди простий, але у своїй роботі налаштовані винятково на конструктив та реальну співпрацю.

Платників податків привітав заступник голови комісії з проведення реорганізації Лубенської ОДПІ, заступник начальника ОДПІ  Сергій Донець, який теж був присутній на зборах. Він висловив побажання тісної плідної співпраці та сподівання, що кількість сумлінних платників податків збільшуватиметься і вони стануть активними членами новоутвореної громадської організації.

Під час цих зборів окреслено перспективні плани подальшого співробітництва у напрямі посилення належного захисту прав та законних інтересів платників податків, спрощення умов ведення бізнесу у регіоні, удосконалення податкового законодавства, підвищення рівня податкової культури загалом.