Наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2012 №1403, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 15.01.2013 за №123/22655, затверджено нові форми податкових декларацій збору за спеціальне використання води ( далі - збір). Згідно з абзацом другим п. 46.6 ст.46 Податкового кодексу України до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Відповідно до п. 328.1 ст.328 Кодексу базовий податковий ( звітний) період для збору дорівнює календарному кварталу. Оприлюднення нових форм відбулося у першому кварталі 2013 року, а тому за новими формами платники повинні складати податкову декларацію по збору починаючи з другого кварталу 2013 року, тобто першу звітність за новими формами слід подати за підсумками 1 півріччя 2013 року, так як звітність подається наростаючим підсумком з початку року.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Лубенської ОДПІ