Голова районної ради Олексій Дядечко підписав розпорядження про скликання сімнадцятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 22 лютого 2013 року о 10 годині в приміщенні районної ради (м. Лубни,   пл. Кузіна, 19).

На розгляд сесії винести наступні питання:

Інформація Лубенського міжрайонного прокурора про стан законності, боротьби зі злочинністю на території Лубенського району та результати діяльності прокуратури на відповідній території в 2012 році.

Про виконання плану роботи районної ради за 2012 рік.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік.

Про роботу районного трудового архіву по забезпеченню централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

Про забезпечення населення медикаментами через аптечну мережу в районі.

Про Програму залучення інвестицій в економіку Лубенського району на 2013 - 2015 роки.

Про виконання Програми розвитку малого підприємництва у Лубенському районі на 2011 -2012 роки та про Програму підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва у Лубенському районі на 2013 - 2014 роки.

Про внесння змін до рішення районної ради від 17 лютого 2012 року "Про затвердження переліку  закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності".