Голова районної ради Олексій Дядечко підписав розпорядження про скликання чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 25 вересня 2012 року о 10 годині в приміщенні районної ради (м. Лубни, пл. Кузіна, 19).

На розгляд сесії винести наступні питання:

Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку в районі та результати діяльності Лубенського міського відділу (з обслуговування м. Лубни та Лубенського району) ГУ МВС України в Полтавській області з цього питання.

Про роботу постійної комісії з питань економіки, підприємництва, зв’язку та управління комунальною власністю у 2011 – 2012 р.р.

Про передачу бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району у 2013 році на централізоване тимчасове зберігання архівних документів, що належать до Національного архівного фонду.

Про міжбюджетні трансферти на утримання ЦДЮТ на 2013 рік.

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік.

Про управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району у відділі освіти райдержадміністрації.

Про погодження призначення директора Березівської загальноосвітньої школи I-II ступенів.

Про погодження призначення директора Ромоданівської загальноосвітньої школи I-II ступенів.

Про погодження звільнення директора Ромоданівської загальноосвітньої школи I-II ступенів.

Про районну Програму «Забезпечення власним житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Лубенському районі на 2013 – 2015 роки».

Про Комплексну програму вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення Лубенського району на 2012 – 2016 роки.

Про внесення змін до рішення 7 сесії 6 скликання від 5 серпня 2011 року «Про створення Лубенського районного центру первинної медико – санітарної допомоги».

Про утворення амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в с. Духове.