Голова районної ради Олексій Дядечко підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 27 липня 2012 року о 10 годині в приміщенні районної ради (м. Лубни, пл. Кузіна, 19).

На розгляд сесії винести наступні питання:

Про передачу бюджетних трансфертів Лубенській міській раді у 2013 році.

Про Порядок призначення та звільнення керівників підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл району, Положення про контракт з керівником та типову форму контракту.

Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки в Лубенському районі на 2011 -2015 роки.

Про ліквідацію Тишківської загальноосвітньої школи I-II ступенів.

Про надання дозволу виконкому Новооріхівської сільської ради на проведення капітального ремонту.