2020 vidbudetsya sesiya 266x196

Голова районної ради Григорій Угляниця підписав розпорядження про скликання  чергової сорок п'ятої сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 03 вересня 2020 року о 10.00  годині в приміщенні районної ради (м.Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова,19).

На розгляд сесії буде винесено наступні питання:

Про затвердження районної Програми розвитку місцевого самоврядування у Лубенському районі на 2020 рік.

Про внесення змін до районної комплексної програми у сфері захисту населення і територій від надзвичайних         ситуацій техногенного та природного характеру в Лубенському районі на 2016-2020 роки.

Про внесення змін до показників районного бюджету Лубенського району на 2020 рік.

Про ліквідацію Лубенського районного методичного центру.

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І квартал 2020 року КНП «Лубенського районного       центру ПМСД».

Про затвердження фінансового плану на 2021 рік КНП «Лубенський районний центр ПМСД».

Про надання дозволу на відчуження майна.