Голова районної ради Олексій Дядечко підписав розпорядження про скликання дванадцятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 24 травня 2012 року о 10 годині в приміщенні районної ради (м. Лубни, пл. Кузіна, 19).

На розгляд сесії винести наступні питання:

Про звіт голови районної державної адміністрації.

Про районну Програму протидії захворюванню на туберкульоз у 2012 – 2016 роках.

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік.

Про надання права на отримання позик на покриття тимчасово касових розривів районного бюджету у 2012 році.

Про внесення змін до рішення десятої позачергової сесії шостого скликання  від 29 грудня 2011 року «Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2012 рік».

Про комплексну Програму «Молодь Лубенщини» на 2012 – 2015 роки.

Про внесення змін до рішення сьомої сесії районної ради шостого с кликання від 05.08.2011 року «Про створення Лубенського районного центру первинної медико – санітарної допомоги».

Про надання дозволу Лубенському районному центру первинної медико – санітарної допомоги на передачу в оренду приміщень, частини приміщень та іншого майна, які є спільною власністю територіальних громад сіл району.

Про надання дозволу відділу культури і туризму райдержадміністрації на передачу в оренду приміщень (частини приміщень), які є спільною власністю територіальних громад сіл району.

Про внесення змін до рішення районної ради від 07.10.2011 р. «Про Порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл району, Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду, типові форми договорів оренди.

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок.