Голова районної ради Олександр Темченко підписав розпорядження про скликання чергової двадцять пятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 24 квітня 2014 року о 10 годині у приміщенні районної ради ( м. Лубни. пл. Кузіна, 19) . На розгляд сесії винесено наступні питання:

• Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку       та результати діяльності органів правопорядку на території       району з цього питання у 2013 році.
  • Про хід виконання Програми професійної орієнтації учнівської молоді Лубенського району на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей у 2011 – 2014 роках.
  • Про хід виконання районної Програми реалізації державної інформаційної політики та фінансової підтримки місцевих ЗМІ на 2011-2015 роки.
  • Про затвердження звіту про виконання  районного бюджету за 2013 рік.
  • Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік.
  • Про забезпечення сільського населення екстреною медичною допомогою в
  • умовах реформування галузі охорони       здоров’я в районі.
  • Про створення громадської Ради народної довіри.
  • Про внесення змін до складу президії районної ради.
  • Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
  • Про затвердження розпорядження голови районної ради.
  • Про депутатський запит.
  • Різне.