У зв’язку з чисельними запитами громадськості Лубенська ОДПІ надає наявну інформацію щодо земель водного фонду (ставків) та їх розташування на території Лубенського району, площі яких відповідно до розділу ХІІІ Податкового кодексу України включено до оподаткування.

- Оріхівська сільська рада : МПП «Шанс» (с. Матяшівка, с. Свічківка,               с. Барвінщина, с.Стадня);

- Войнихівська сільська рада : гр. Дивоняк О.І. (с. Тернівщина);

- Тарандинцівська сільська рада : гр. Назарець І.М. (за межами                       с. Тарандинці); ПрАТ «Райз – Максимко» (за межами с. Губське)

- Литвяківська сільська рада : ФОП Мочона Г.І. ( за межами с. Литвяки);       ФОП Карпець О.М. (за межами с. Жовтневе);

- Остапівська сільська рада : ФОП Зубань М.Л. – (за межами с. Остапівка);

- Вовчицька сільська рада : СТОВ «Стоколос» (за межами с. Висачки);

- Жданівська сільська рада : СФГ «Род» (за межами с. Ждани);

- Вищебулатецька сільська рада : ТОВ «Інвестторг» (за межами                     с. В.Булатець)

- Новаківська сільська рада : ПрАТ «Лубенська РМС» (за межами с. Новаки).

Андрій Кваша,

заступник начальника Лубенської ОДПІ