Згідно із Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад зобов’язані до 1 квітня 2014 року заповнити і подати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Якщо депутати районної ради є самозайнятими особами, безробітними або пенсіонерами, то необхідно подати декларацію до виконавчого апарату Лубенської районної ради (пункт 3 статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад») кабінет № 31, (тел. для довідок 27-70).

Неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення.