Завдяки Центру обслуговування платників усі можливі процедури відбуваються в одному місці, що сприяє налагодженню співпраці з платниками та громадськістю, а також допомагає ефективно використовувати робочий час та інші ресурси.

В Лубнах та Лубенському районі усі суб’єкти господарської діяльності активно користуються послугами Центру обслуговування платників, а це близько 5 тис. фізичних осіб-підприємців та більш ніж 1 тис. юридичних осіб.

Окрім можливості отримати адміністративні послуги, відвідувачі можуть скористатися і супутніми послугами – зробити копію документа, отримати консультацію.  Також платники мають можливість скористатися доступом до мережі Інтернет, як покриттям Wi-Fi, так і окремим комп’ютером, що підключений до мережі Інтернет.

Початок нового звітного періоду відрізняється зростанням кількості відвідувачів. Загалом, за січень-лютий платникам надано майже 16,5 тисяч різноманітних послуг, у тому числі адміністративних 1,5 тис. та 15тис. – інформаційних.

Лариса Дядечко,

начальник відділу обслуговування платників податків

Лубенської ОДПІ