Лубенською районною радою Полтавської області 14 квітня 2000 року засновано щорічну літературно-мистецьку премію імені Василя Симоненка.

Премія присуджується громадянам України – письменникам, літераторам, науковцям, працівникам освіти і культури, журналістам за кращі літературно-мистецькі твори, які утверджують ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, відстоюють права людини і є вагомим внеском у соціально - культурне відродження держави .

Визначення лауреатів премії проводиться за двома номінаціями: «література і публіцистика»;

«мистецтво і монументальна скульптура».

Уже розпочато прийом літературно – мистецьких творів на відзначення премією імені Василя Симоненка, які подаються до відділу культури і туризму Лубенської райдержадміністрації Полтавської області.

Прийом творів триватиме до 15 грудня 2014 року.

Запрошуємо взяти участь у творчому змаганні і стати переможцем.

Бажаємо успіху!

Лубенська районна рада