Голова районної ради Олексій Дядечко підписав розпорядження про скликання   двадцятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 27 вересня 2013 року о 10 годині в приміщенні районної ради (м. Лубни,   пл. Кузіна, 19).

На розгляд сесії винести наступні питання:

Про внесення змін до рішення   районної ради від 17 травня 2013 року«Про передачу в 2013 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району на безкоштовний підвіз школярів».

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік.

Про передачу в 2014 бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району на централізоване   тимчасове зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

Про передачу в 2014 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району на утримання ЦДЮТ.

Про передачу в 2014 році   бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського   району на безкоштовний підвіз школярів.

Про перерахунок кількості споживачів гарантованих послуг по дошкільній освіті в районі.

Про погодження строку трудових договорів.

Про погодження звільнення директора Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Про погодження звільнення та призначення Кісенка В.В.

Про погодження звільнення директора В’язівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Про погодження звільнення директора Тернавщанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Голова районної ради                                                                    О.І.Дядечко