162,3 тис. грн. надійшло до бюджету в результаті позовної роботи Лубенської ОДПІ протягом першого півріччя 2013 року. Судами різних інстанцій на користь ОДПІ повністю або частково вирішено 101 справу на   суму 11421,8 тис. грн.

Ефективною є та робота, після завершення якої досягається очікуваний результат.   Наразі важливим напрямом діяльності є правове забезпечення роботи Міністерства доходів і зборів України та йото територіальних підрозділів, захист інтересів держави у судах при оскарженні платниками податків донарахованих сум податків та зборів. Платники податків часто не згодні із зобов’язаннями, визначеними за результатами перевірки. Тому зростає роль та набуває особливого змісту правова робота. Якісне супроводження податкових спорів – це встановлення справедливості та партнерських взаємовідносин бізнесу та контролюючих органів.

Лубенська ОДПІ