412322 червня у День Скорботи і вшанування пам’яті  жерт війни  у селі Солониця  біля братської могили  відбувся мітинг. Місцеві жителі вшанували пам’ять  воїнів-визволителів, які загинули в роки війни, а також  перепоховали останки  радянського воїна, які були  знайдені поблизу села пошуковим загоном  Лубенської районної громадської організації «Курінь вільних козаків Українського Низового козацтва».

Участь у мітингу пам’яті взяли голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко,  голова Лубенської районної організації  ветеранів України  Василь Силка, голова  Лубенської  Спілки ветеранів  Афганістану Валерій Биченко, голова Громадської ради при  Лубенській міській раді  Петро Гузь, т.в.п. сільського голови Засульської сільської ради Ольга Киба.

У своєму виступі голова районної ради Олексій Дядечко зазначив:

- Мирним небом ми завдячуємо нашим визволителям. І наше завдання сьогодні памятати тих, кого не злякали кулі і снаряди, вибухи і пожежі, хто

своєю відданістю,  звитягою, а ще нестримним бажанням бути господарями на своїй землі, захистив рідну  землю від фашизму.  Люди йшли на самопожертву і ця жертовність повинна бути виправдана нами. Ми пам’ятаємо своїх визволителів іменних і безіменних.

Полеглих було вшановано хвилиною мовчання, а до братської могили лягли живі квіти.