1 червня у школах Лубенщини відбулися випускні бали. Школи району  випустили у вир дорослого життя 215 випускників одинадцятих класів    і  374 девятих.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко  побувала  на випускному вечорі  у Духівській ЗОШ І –ІІІ ступенів.

7 випускників  назавжди прощалися з дитинством, школою, яка дала їм серйозну базу знань, згуртовувала протягом 11 років. Тут вони знайшли справжніх друзів, зустріли перше кохання, навчилися бути активними,   впевненими, відповідальними.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко  побажала абітурієнтам правильно обрати життєву стежину,  не забувати своїх мудрих наставників, а ще бути найкращими в усьому.

Привітання випускникам лунали з вуст сільського голови Валентини Далади, яка бажала абітурієнтам здобути спеціалізацію і повертатись у  село,   директора ЗОШ  Лідії Хороняк, яка вручила їм атестати, побажавши успішно скласти ЗНО, класного керівника  Ірини Шевченко, яка закликала не забувати рідну  школу, педагогів, які  вчили доброму, мудрому, вічному.

Напутні слова дітям  висловили  батьки учнів – Мащенко Світлана та Яшнов Олег.

Пісні про школу присутнім дарували  Ганна Косенко, Антоніна Цицер, Ігор Брюховецький та інші.

Випускники прощалися зі школою,   кружляючи   у незабутньому  шкільному вальсі, згадували безтурботне дитинство, яке сказало їм: «Прощавай»!