300007895100

16 травня  на Лубенщині святкували День науки. Це свято об»єднало багатьох творчих  людей.  Серед  них  численний колектив Дослідної станції лікарських рослин, на рахунку  якого низка  наукових досліджень та відкриттів.

Відомо, що   історія установи  прослідковується  від  Петра І. Незабаром про це  розповість  музей історії  установи  та лікарських рослин, який вже в мініатюрі побачили науковці і всі, хто  побував у цей день у Дослідній станції лікарських рослин, де відбулося розширене засідання вченої ради. Участь  у нараді  взяли голова районної ради Олексій дядечко. Голова  райдержадміністрації Вікор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Микола Федоренко, директор Лубенського фінансово-економічного  коледжу  Лідія Огієнко, начальник управління ветеринарної медицини Андрій Грищук.

Очільники районної влади позитивно оцінили роботу директора Дослідної станції лікарських рослин Олексія Устименка.

Для директора головне, щоб  фінансовий стан  установи був стабільним, а станція працювала, зміцнювала свій науковий потенціал та розширювала можливості, на цьому наголошував  Олексій Устименко, вітаючи колектив.

Кращим з кращих було вручено Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

По завершенню офіційної частини  усіх учених та захоплених наукою  вітали лубенські артисти: народний жіночий ансамбль «Любисток»,В»Чеслав Марченко, Юрій  Задорожній, Катерина Кондратенко, Ангеліна Кочергіна, Ярослав та Ірина Кожушки. Таміла Жила та Анна-Марія Дацій, учасниці колективу східного танцю «Аміра»