Напередодні Великодня у картинній галереї Вовчицького районного краєзнавчого музею імені І.Саєнка презентували свої творчі роботи майстрині Березотіцької, Вовчицької сільських рад. Аби долучитися до прекрасного, поспостерігати за красою на полотні у галерею завітали очільники районної влади – Олексій Дядечко, Віктор Алєксєєнко, творча інтелігенція, учнівська молодь, громадськість.

Полотна вражали красою. Різноманітні квіти, пейзажі так і чарували відвідувачів, які по-справжньому оцінили талант Т. Ничипорук, Р.Білокур, В.Кирильчук, В.Коломієць, О.Шматко, Г.Левченко, Н.Білокур, м.Колотілової, В.Шостак, Н.Шостак, Д.Підюрчиної, Г.Дудинець, В.Дорошенко, О.Бондаренко, і.Лаврусенко, М.Кравченко, родини Несен. Неперевершеними були і картини релігійної тематики, вони і зібрали біля себе найбільше відвідувачів.Захоплювали рушники, в які майстрині вклали часточку своєї душі, намагаючись показати молоді красу Полтавського орнаменту. А вироби з бісеру найбільше вабили малечу.

Районний центр дитячої та юнацької творчості продемонстрував присутнім писанки, свої вишивки представила і лауреат літературно-мистецької премії імені В.Симоненка Варвара Шумейко.

11

Керівники району побажали творчим особистостостям Лубенщини нових звершень, а присутнім гарного настрою у святкові Великодні дні.

До привітань долучились сільські голови Березотіцької, Вовчицької сільських гад Надія Білокур та Ольга Козловська.

А на завершення заходу пісенний дарунок усім присутнім подарували учасники народного камерного хору « Мрія», квартет «Чарівниця», дитячий вокальний ансамбль «Сопілочка», гурт «Бабусеньки».