2356_   20 березня на базі Засульської гімназії Лубенського району  відбувся обласний семінар-практикум методистів з питань виховної роботи районних (міських) методичних кабінетів відділів (управлінь) освіти на тему «Впровадження інноваційної навчально-виховної системи з використанням діагностично-проектувального комплексу «Універсал» у навчальних закладах області».

Участь у семінарі взяли голова  Лубенської районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, начальник відділу освіти Юлія Білокінь, директор Засульської гімназії Анатолій Савенков.

В ході семінару учасники ознайомилися з впровадженням інноваційних педагогічних технологій у виховний процес, діагностично - проектуючим навчально-виховним комплексом «Універсал», побували на годинах спілкування в учнів гімназії, взяли участь у майстер – класах психологічної служби району «Проблеми емоційного вигорання педагогів» та педагога-організатора Засульської гімназії Лідії Вербецької «Використання психокорекційних методик у роботі класного керівника».

7856_

По закінченню семінару його учасники підвели підсумки   проведеної роботи, а також ознайомилися з  виставкою учнівських робіт.