11111222

22 червня на Лубенщині пройшли скорботні заходи з нагоди 70 роковин початку Великої Вітчизняної війни. У районі і місті було покладено квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, стел, обелісків, місць поховання, пов’язаних з увіковіченням пам’яті загиблих захисників Вітчизни, підпільників, мирних жителів, які стали жертвами фашизму.

Голова районної ради Олексій Дядечко разом з головою райдержадміністрації Віктором Алєксєєнком, заступником голови райдержадміністрації Василем Куксанем, головою ради ветеранів Лубенського району Василем Силкою взяв участь у мітингу, присвяченому 70 роковинам початку Великої Вітчизняної війни у селі Михнівці. Скорботний захід розпочався з останнього шкільного вальсу, який виконали учні місцевої школи, нагадавши присутнім , що 70 років тому звістка про війну обірвала безтурботне дитинство і юність сотням юнаків і дівчат.

Зі словами глибокої вдячності, побажання міцного здоров’я і довголіття до ветеранів звернувся голова районної ради Олексій Дядечко. Про необхідність пам’ятати подвиг воїнів-визволителів наголошував у своєму виступі голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Сільський голова Михнівської сільської ради Марія Король розповіла присутнім про ветеранів Великої Вітчизняної війни, які мешкають на території сільської ради.

Загиблих у війні було вшановано хвилиною мовчання, а до братської могили лягли живі квіти.

Цього ж дня очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко відвідали ветеранів в обласному госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни. Вони подякували сивочолим визволителям за мирне сьогодення . Від районної ради, райдержадміністрації, СФГ «Агротехнологія» обласному госпіталю було подаровано телевізор, а від районної організації Партії Регіонів ветерани отримали солодощі.

Заступник головного лікаря госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни Любов Падалко подякувала районному керівництву за увагу та подарунки.