19 березня за участі  голови Лубенської районної ради Олексія Дядечка  відбулася  звітно - виборна конференції Лубенської районної організації «Союз. Чорнобиль. України», на якій було заслухано звіт голови районної  організації та обрано  новий склад правління.

Учасники зібрання одноголосно підтримали на посаду голови Лубенської районної організації «Союз. Чорнобиль. України» кандидатуру Василя Куксаня, який очолював її з 1992 року.   У ході конференції було порушено питання захисту прав ліквідаторів, їх пенсійного забезпечення, проведення перереєстрації «чорнобильців», необхідності встановлення пам’ятних знаків учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС у сільських радах та ряд інших.

Голова районної ради Олексій Дядечко високо оцінив  роботу   Лубенської районної організації  «Союз. Чорнобиль. України», зокрема  її очільника -  Василя Куксаня.

По закінченню конференції  до пам’ятного знаку  учасникам  ліквідації  наслідків аварії  на ЧАЕС  було покладено квіти,  померлих ліквідаторів  вшановано хвилиною мовчання.