7555555_888_ 15 березня  Лубенщину  відвідав  Уповноважений  Президента України  з прав  дитини Юрій Павленко.  Він зустрівся з  керівником  апарату   Полтавської обласної державної адміністрації Валерієм Пархоменком, очільниками району і міста – головою Лубенської районної ради Олексієм Дядечком, головою районної державної адміністрації Віктором Алєксєєнком,  міським головою Олександром Грицаєнком.

Уповноважений  Президента України  з прав  дитини ознайомився з роботою  дитячого відділення  комунальної Лубенської  центральної міської лікарні, ходом  реконструкції  дошкільного  навчального закладу «Смородинка» та з навчальною і матеріально-технічною базою Лубенської  загальноосвітньої школи №1, відвідав  міський центр   соціальної  реабілітації  дітей-інвалідів.

Потім у  приміщенні  Лубенської міської ради Юрій Павленко поспілкувався з керівниками структурних підрозділів  і служб Лубенської міської ради, Лубенської райдержадміністрації, що займаються проблемами дітей.

_7648444_

У своєму виступі уповноважений  Президента України  з прав  дитини  звернув увагу  на першочергові  завдання, поставлені Президентом України Віктором Януковичем, стосовно охорони  дитинства, підвищення престижності роботи з дітьми  на всіх рівнях,  акцентував увагу на необхідності забезпечення  дітей сімейними формами виховання, дітей-сиріт – житлом, а також зупинився  на головних напрямках  діяльності фахівців центрів соціальних  служб для сім’ї, дітей і молоді, які повинні бути не інспекторами, а помічниками сімей.

Юрій Павленко вручив подяки голові  райдержадміністрації  Віктору Алєксєєнку,  міському голові Олександру Грицаєнку, міському педіатру  Вірі Пушко, директору Лубенського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів  Оксані Погребняк.