DSC096009 березня у селі Ісківці біля памятника  Тараса Шевченка відбулися  традиційні святкові урочистості з нагоди  199-ї річниці  від дня народження Великого Кобзаря. Участь у заходах взяли голова районної ради  Олексій Дядечко, голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко, заступники голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська,  Василь Куксань, Микола Федоренко, сільський голова Ісковецької сільської ради Микола Романюта, громадськість, учнівська молодь.

Керівники району  у своїх промовах  говорили про незабутню, пророчу поезію Тараса Шевченка, яка лунає не одне століття,  його любов до простих людей, українського слова. Вони закликали молодь  любити і поважати  твори Кобзаря, які пронизані  глибоким патріотизмом.

Сільський голова Ісковецької сільської ради Микола Романюта  наголошував на тому, що Великого Кобзаря вабив Лубенський край, зокрема Ісківці, адже він відвідував їх тричі, пив воду з криниці, яку і називають в народі «Тарасовою».

Про геніальну творчість Тараса Шевченка говорила і вчителька Ісківської ЗШ Людмила Корінь, а  учні школи   декламували вірші Кобзаря.

До памятника Тарасу Шевченку було покладено квіти.