DSC_75476 березня у районному будинку культури відбулися святкові урочистості  з нагоди Міжнародного  жіночого дня -  8 Березня.

Символічною назвою концерту - «Жінка в світ приходить для любові» чоловіки Лубенщини  вкотре підкреслили роль жінки в суспільстві.

Глядачів вражала концертна програма, подарована  учасниками художньої самодіяльності районного і сільських будинків культури.

Вміння та майстерність продемонстрували зразковий  ансамбль фольклорного  танцю «Перлина»,  зразковий  танцювальний колектив «Водограй», народний аматорський  жіночий вокальний ансамбль «Любисток», народний  аматорський  чоловічий  вокальний  ансамбль районного  будинку культури та інші.

Жінок Лубенщини привітали зі святом  керівники  району – голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Вони бажали лубенкам здоров»я, добра, злагоди і затишку  у міцному родинному колі, а ще уваги з боку чоловіків.

DSC_7537

Керівники районної влади відзначили найкращих працівниць підприємств, організацій та установ району Почесними грамотами обласної державної адміністрації, районної ради  та районної державної адміністрації.