12350_  7 березня у картинній галереї Вовчицького районного краєзнавчого музею імені І.Саєнка відбулася презентація робіт фотохудожника Лілії Некрасової та відкрилась вже традиційна виставка членів народного Лубенського фотоклубу «Софіт», де представили свої роботи Оксана Білоус, Ольга Сабельникова-Покровська, Ірина Симоненко, Лілія Стрельчук.

Помилуватись  красою фоторобіт  до картинної галереї завітали  очільники районної влади -  Олексій Дядечко, Віктор Алєксєєнко,  місцева громадськість, творча інтелігенція, учнівська молодь.

Лілія Некрасова, завдячуючи батькам-фотолюбителям, ще з дитинства захопилася фотографуванням. Після отримання філологічної освіти у Національному педагогічному університеті імені М. Драгоманова працює на посаді кореспондента обласного рекламно-інформаційного видання «Вісник», і кожну статтю ілюструє власними фотоматеріалами, особливо цінуючи випадково упіймані живі та яскраві моменти.

На світлинах фотохудожників, членів фотоклубу «Софіт», постає образ жінки, її незвідана душа, чаруюча магія її тіла.

Керівники  району привітали творчих людей Лубенщини з важливою подією у житті та з весняним святом – 8 Березня.

12360_

Слова привітань на адресу учасників виставки та присутніх висловили також сільський голова Вовчицької  сільської ради Ольга Козловська, поетеса, журналістка, колега Лілії Некрасової Ганна Кревська, член Національної спілки фотохудожників України, Національної спілки журналістів України, лауреат премії ім. Володимира Малика Володимир Білоус.

Гарний настрій присутнім додавали  присутнім виступи народного аматорського колективу «Гілея» Михнівського будинку культури.