7475_Недільний день 3 березня  скликав лубенців на святковий ярмарок.

По вулиці Радянській  від площі Ярмаркової  вишикувалися у два ряди машини  переважно із  сільськогосподарською продукцією з Лубенського  та кількох   навколишніх  районів.

На  ярмарок було вивезено 4 т. зерна, 1,5 т. борошна, 1,5 т. олії, 500 кг. молока, 800 кг. круп, 350 кг. риби, 1,5 т. яблук, саджанці, добриво, насіння овочевих культур, посадковий матеріал і навіть 50 шт. кролів.

Свою продукцію   тут  представили  ДП «Укрліктрави», ТОВ  «Райз-Максимко», ФГ «Вітас іК», ТОВ «Національний колорит». Був на ярмарку  і приватний  підприємець із Семенівки Микола Дикун, відомий на Україні  ягідник, який цього разу вирішив забезпечити  лубенців м’ясом.

Про здоровя та красу лубенок  подбала дослідна станція  лікарських рослин, виставивши на продаж лікарські трави, мед.

Радував асортимент  хлібобулочних та кондитерських  виробів ПП «Лубенський  хлібозавод».

А справжнім подарунком для жінок Лубенщини стало відкриття  павільйону  «Насолода», який вражав  привабливим асортиментом продукції та помірними цінами. І як запевнив власник – ПП Василь Лантух, так буде постійно.

У цей день ярмаркували і голова  Лубенської районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації  Віктор Алєксєєнко,  заступники голови райдержадміністрації  Вікторія Мартиневська, Василь Куксань, заступник міського  голови  Юрій Палига.

Як зазначив голова районної ради Олексій Дядечко у рік 1025 річчя  краю лубенці радіють  можливості придбати  свіжу  якісну  продукцію, а Лубенський район напередодні 90-річчя демонструє високі виробничі  показники.

Усі залишились задоволені. Придбавши все необхідне, мешканці  міста і району з наповненими кошиками, гарним настроєм повертались додому.