1 березня у районній раді  відбулося засідання постійної комісії з  питань  економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління  комунальною  власністю, яке провів голова комісії Олександр Якименко. Участь у засіданні взяли заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступник начальника Лубенської ОДПІ Андрій Кваша, начальник юридичного відділу  управління Пенсійного фонду в місті Лубнах та Лубенському районі Сергій Гречуха.

На порядок денний  було винесено  два питання: «Про результати фінансово-господарської діяльності районного комунального житлово-експлуатаційного управління «Комунжитлосервіс-2000» та «Про результати фінансово-господарської діяльності районного комунального підприємства «Вектор» за 2012 рік».

Начальник юридичного відділу  управління Пенсійного фонду в місті Лубнах та Лубенському районі Сергій Гречуха ознайомив присутніх з  Постановою  Господарського суду в Полтавській області «Про визнання РК ЖЕУ «Комунжитлосервіс-2000» банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури».

Заступник начальника Лубенської ОДПІ Андрій Кваша проінформував «Про сплату податків та зборів комунальними підприємствами «Комунжитлосервіс-2000», «Вектор» за 2012 рік».

Інформації було взято до відома.