0_9547

28 лютого у районній бібліотеці імені В.К.Малика  відбувся творчий вечір, присвячений ювілейному дню народження  письменниці Лубенщини, члена  Національної спілки журналістів України  Наталії Баклай.

Аби поспілкуватися з талановитою землячкою, послухати її твори і просто привітати іменинницю з ювілеєм до  бібліотеки завітали  заступник голови  Лубенської районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови Лубенської  райдержадміністрації Василь Куксань, а  також лубенці, яким  близька і дорога творчість Наталії Баклай.

Захід  провела начальник відділу культури і туризму  райдержадміністрації Людмила Пазенко, сконцентрувавши  увагу  на  творчому доробку письменниці, зокрема на збірці «Серцевина»,  яка вийшла до друку не так давно.

На адресу ювілярки пролунало багато теплих слів.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко дякувала  талановитій землячці  за творчий доробок, наголошуючи на тому, що у ювілярки є  чому  повчитися.

Своє захоплення творами Наталії Баклай  висловив і заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.

За  дорученням голови районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка Євгенія Яковченко та Василь Куксань вручили іменинниці Почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації, а також фотолітопис «Лубенський край» у подарунок.

Вітали  ювілярку «колеги по перу»: голова літературного обєднання  імені О. Донченка при газеті «Лубенщина»  Олександр Міщенко, заступник голови Полтавської спілки літераторів  Олександр Печора, поети Анатолій Устименко,  Ганна Кревська та інші.

Натхненно декламували вірші Наталії Баклай   Оксана Василенко, Олена Бублик, Наталія Карпець, Ірина Кедріна.

Вірші ювілярки, покладені на музику, вже стали для лубенців улюбленими піснями. Їх  виконали Анатолій Супрун, Анатолій Куценко, квартет «Гілея»  народний аматорський  жіночий вокальний ансамбль «Любисток».