4_  23 лютого у районному будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни.

У цей  день жіноцтво Лубенщини вітало чоловіків зі святом, даруючи їм насичену  концертну програму.

День захисника Вітчизни співпав з однією з важливих дат в житті країни – 3 річницею інавгурації Президента України Віктора Януковича, тож цього дня згадували  про здобутки і досягнення держави, її складової – Лубенського району.

Очільники районної влади – Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко вітали присутніх зі святом, говорили про перспективи розвитку району. Їхні поздоровлення були наповнені добрим, щирим словом до  простих людей, трудівників, які примножують славу Посульського краю.

До привітань долучився і народний депутат України Володимир Пилипенко. Він бажав Лубенському краю процвітання, а  його трудолюбивим, творчим  мешканцям – благополуччя та достатку.

Після низки привітань керівники району повідомили, що здобутки і досягнення територіальних громад району  у напрямку розвитку культури надалі відзначатимуться   перехідним кубком пам’яті Леоніда Діденка, видатного громадянина Лубенського краю. Цього року  переможцем стала Михнівська територіальна громада. Кубок було вручено сільському голові  Михнівської сільської ради Марії Король, яка зявилась на сцені разом з дружньою командою працівників культури.

7   Було відзначено вміння і талант працівників культури Новаківської та Засульської сільських рад.

Сміливі, завзяті і творчі культпрацівники району   були нагороджені грамотами.

Грамоти обласної ради отримали начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації  Людмила Пазенко, завідуючий Солоницьким сільським клубом Іван Кіріченко, обласної державної адміністрації – Ярослава Жмак, керівник зразкового  танцювального колективу Оріхівської ЗОШ «Грація», Віктор Щербатюк, керівник народних колективів «Тернівчанка» та хорового колективу Вищебулатецького  будинку культури

Грамотою  головного управління культури обласної державної адміністрації нагороджено соліста гурту «Українська  Швейцарія» Анатолія Куценка, подякою обласної ради  - директора Войнихівського  будинку культури Аллу Якименко.

Почесними грамотами  районної ради та райдержадміністрації  відзначено   таких працівників культури: Галину Баленко, Юрія Задорожнього, Сергія дуду, Світлану Макарову, Ларису Соломаху.

Концертну  програму  підготували артисти, які вже встигли  своїми виступами завоювати любов та прихильність лубенців.