В минулому  році практична діяльність податкової міліції   спрямовувалася на посилення боротьби зі злочинністю у сфері оподаткування, залучення коштів з “тіньового”   обігу до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів, боротьби з незаконним обігом підакцизних  товарів.

Немало було зроблено в цьому напрямку і працівниками відділу податкової міліції Лубенської  ОДПІ, територія обслуговування якого складає 14 адміністративних районів Полтавської області.

Протягом  минулого  року оперативними співробітниками Лубенського ВПМ в ході проведення оперативно-розшукових заходів було виявлено 13 злочинів в сфері оподаткування по фактах порушення податкового законодавства,  переважна частина яких складають тяжкі злочини. Направлено до суду з обвинувальним висновком кримінальні справи по 10 злочинам.

Відшкодовано завданих державі збитків  по кримінальним справам в сумі  понад півтора мільйона гривень.

Донараховано коштів по актах документальних перевірок платників податків за участю податкової міліції в сумі 20,9 млн. грн. Забезпечено надходження коштів до бюджетів усіх рівнів за участю податкової міліції в сумі 8,6 млн.грн., із них до Державного бюджету в сумі 7,9 млн.грн.

Протягом  2012 року до суб’єктів господарювання–боржників працівниками відділу вживались всі передбачені законодавством заходи щодо стягнення  податкового боргу. Зокрема, застосовано 5 адміністративних арештів активів платників податків, в результаті чого в рахунок погашення податкового боргу до бюджету спрямовано 73,7 тис.грн.

З незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 130,4 тис. грн., в тому числі тютюнових виробів в кількості 6,3 тис. пачок на суму 55,3 тис.грн.;  алкогольних напоїв в кількості 550 л    на суму 23,3 тис. грн., спирту в кількості 365 л на суму 36,5 тис.грн., паливно-мастильних матеріалів на суму 15,3 тис. грн. В результаті вжитих заходів оперативними працівниками викрито діяльність 6 підпільних цехів, в т.ч. 3 – по виготовленню фальсифікованих горілчаних напоїв,  всього вилучено майна підпільних цехів на загальну суму – 77,5 тис.грн.

Юрій Тіцький,

начальник відділу податкової міліції –перший заступник

начальника Лубенської  ОДПІ підполковник  податкової міліції