88

19 лютого голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко разом з начальником управління праці і соціального захисту населення районної державної адміністрації Ніною Калайдою, сільським головою Снітинської сільської ради Василем Омелянцем завітали до найповажнішої мешканки села Снітин Олени Андріївни Гордієнко аби привітати її з важливою датою в житті – сторіччям від дня народження та низько вклонитися її мудрості, незламності духу і багатому життєвому досвіду.

Вітаючи іменинницю, голова районної ради Олексій Дядечко передав їй поздоровлення  від голови Лубенської районної державної адміністрації Віктора Алєксєєнка, вручив вітальні адреси за підписом Президента України Віктора Януковича та голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка, подарунки, квіти і запашний коровай.

Олена Андріївна раділа гостям, згадувала своє нелегке життя: лихоліття війни, післявоєнну відбудову, тяжкі роки колгоспної праці, радість від народження чотирьох дітей, шести онуків та семи правнуків, а ще біль від втрати найрідніших людей.

По життю ювілярка засвоїла одне важливе правило – нікому не робити зла, допомагати людям. Цього навчала дітей, онуків, тепер вчить правнуків, які радіють з того, що мають таку добру, мудру бабусю.