77

17 лютого у Лубенському районному будинку культури пройшов звітний концерт зразкового ансамблю фольклорного танцю «Перлина».

Аби насолодитися виступами ансамблю, який не один рік дарує лубенцям позитивні емоції і гарний настрій, на заході побували голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко, голова Лубенської райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Вони бажали учасникам зразкового ансамблю фольклорного танцю «Перлина» невичерпної енергії, творчого завзяття, успіхів і досягнень на Лубенщині та далеко за її межами, подарувавши колективу кошти на нові костюми і торт.

До вітань долучилась і начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, наголошуючи на тому, що виступи ансамблю заряджають позитивною енергетикою людей різного віку.

З гучними оплесками присутні зустрічали на сцені керівника ансамблю Тетяну Мінакову. Вона не шкодувала слів вдячності для усіх, хто докладає чимало зусиль для творчого процвітання колективу.

Учасники фольклорного ансамблю віддячили присутнім по- особливому: впродовж вечора вони демонстрували своє вміння і талант, виконуючи танки «Тарантела», «Калинка», «Мазурка», «Чумаченьки», «Жили у бабусі», «Солоха» та інші.

З танцювальними номерами прийшли привітати колег по сцені колективи спортивного танцю «Ренесанс», фольклорного танцю  -   «Водограй», східного танцю - «Аміра».