15 грудня   за участі голови районної ради Олексія Дядечка у районній раді відбулося засідання Президії. Був сформований порядок денний 17 сесії районної ради.

На сесії районної ради буде розглянуто наступні питання:

-    Про інформацію Лубенського міжрайонного прокурора про стан законності, боротьби зі злочинністю на території Лубенського району та результати діяльності прокуратури на відповідній території у 2012 році;

-    Про виконання плану роботи районної ради за 2012 рік;

-    Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік;

-    Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік;

-    Про роботу районного трудового архіву по забезпеченню централізованого тимчасового зберігання архівних документів , що не належать до національного архівного фонду.

-   Про забезпечення населення медикаментами через аптечну мережу в району.

-   Про внесення змін до рішення 7 сесії шостого скликання від 5 серпня 2011 року

«Про створення Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги»;

-   Про виконання Програми розвитку малого підприємництва у Лубенському районі на 2011-2012 роки та про Програму підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва у Лубенському районі на 2013-2014 роки.

- Про Програму залучення інвестицій в економіку Лубенського району на 2013-2015 роки.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 17 лютого 2012 року «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності2

-  Про премію ім. Ф.Ф. Головка.

-  Про затвердження технічної документації з нормативної   грошової оцінки земельних ділянок.

-  Про погодження надання в користування мисливських угідь.