2

15 лютого у Лубенській районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій. Його провів голова постійної комісії з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю Олександр Якименко.

Участь у зібранні взяв голова районної ради Олексій Дядечко, голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови районної державної адміністрації Василь Куксань.

На засіданні було розглянуто ряд важливих питань, які виносяться на розгляд 17 сесії районної ради.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко проінформувала «Про виконання плану роботи районної ради за 2012 рік».

Про проект затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік, внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко .

Вона зазначила, що доходи районного бюджету по загальному фонду за 2012 рік виконано у сумі 94258, 2 тис.грн. або на 103,3% до запланованого обсягу. Додаткових дотацій з державного бюджету отримано в сумі 4569, 9тис.грн, або стовідсотково до запланованого обсягу.

У 2013 році запропоновано збільшити обсяг видатків районного бюджету на загальну суму 941,6 тис.грн.

Було заслухано інформацію завідувача районного трудового архіву Наталію Солошенко «Про роботу районного трудового архіву по забезпеченню централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду».

Активного обговорення набуло питання   забезпечення населення медикаментами через аптечну мережу в районі з яким виступила начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Тетяна Семистрок.

Депутатами було опрацьовано «Програму залучення інвестицій в економіку Лубенського району на 2013-2015 роки», метою якої є досягнення суттєвого збільшення обсягів залучених інвестицій в економіку району, в тому числі іноземних для забезпечення сталого економічного зростання та створення нових робочих місць, привабливого інвестиційного іміджу та розвиненої інфраструктури за рахунок підвищення рівня інвестиційної привабливості району.

Заслухано інформацію начальника відділу економіки райдержадміністрації Любов Логвин «Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Лубенському районі на 2011-2012 роки» і відповідно рекомендовано на 17 сесії районної ради затвердити «Програму підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва у Лубенському районі на 2013-2014 роки», яка спрямована на створення нормативних та організаційно-економічних засад розвитку малого підприємництва в районі.

Депутатами було заслухано  ряд  таких важливих питань як: «Про внесення змін до рішення 7 сесії шостого скликання від 5 серпня 2011 року «Про створення Лубенського районного центру первинної медико-санітарної   допомоги»: у зв’язку з реформуванням стоматологічної служби установлено граничну чисельність працівників Лубенського районного центру первинної медико - санітарної допомоги в кількості 285 штатних одиниць; «Про внесення змін до рішення районної ради від 17 лютого 2012 року «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності»: районний будинок культури – в кількості 29 штатних одиниць, Вовчицький районний краєзнавчий музей ім. І.І.Саєнка -3 одиниці, Лубенська районна централізована бібліотечна система – 46 одиниць, централізована бухгалтерія відділу культури і туризму Лубенської районної державної адміністрації – 4 одиниці»; «Про премію імені Ф.Ф.Головка»; «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок» та інші.

Усі проекти рішень, розглянуті на спільному засіданні постійних комісій, рекомендовано винести на розгляд 17 сесії районної ради.