22Про те, що в Лубенському районі молодь спортивно загартована свідчать численні змагання і здобуті перемоги у різних видах спорту, якими підростаюче покоління Посульського краю може сміло пишатися.

Так 10 лютого,   у Засульській гімназії відбулися тренувально-показові змагання з кіокушин карате.

Учасники змагань -   діти від 6 до 17 років з міста Лубни, сіл Засулля, Литвяки, Піски, Березоточа, Калайдинці, Вищий Булатець, які були готові продемонструвати свої навики у непростому виді спорту.

Аби побажати підростаючому поколінню успіхів і спортивних перемог на змаганнях побували очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко. Керівники району були приємно вражені від побаченого. Діти опанували непростий вид спорту, навчившись контролювати ситуацію, бути швидкими і вправними, як того вимагали тренери Сергій Деркач, інструктора Ігор Гаврилюк та Аліна Недолуга.

Переможці отримали нагороди та заохочувальні призи.