Право на звернення до державних органів та їх посадових осіб -  є одним із найважливіших прав громадянина, тож у Лубенській ОДПІ, за адресою м.Лубни вул. Я.Мудрого, 21, секція 6 центру обслуговування платників податків діє приймальня громадян, де згідно із затвердженим графіком, проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами інспекції з питань, що входять до компетенції органів державної податкової служби.

Так, протягом 2012 року посадовими особами Лубенської ОДПІ проведено 20 особистих прийомів громадян, з них 4 – начальником інспекції та 16 – його заступниками.

Слід зазначити, що найбільше порушуються питання щодо інформування про ухилення від сплати податків (18,2 %), сплати податку з доходів фізичних осіб (15,9%) та оподаткування доходів підприємницької діяльності (11,4%).

Всі питання вирішені по суті та відповідно до чинного законодавства надані письмові та усні роз’яснення.

Попередній запис на особистий прийом до керівництва є обов'язковим. Для запису необхідно звернутися за адресою м. Лубни вул. Ярослава Мудрого, 21 Центр обслуговування платників податків, секція 7 або за телефоном 55-68.

ГРАФІК  ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

посадовими особами

Лубенської об’єднаної державної податкової інспекції

Коломієць Олександр Володимирович  - начальник  ОДПІ - щосереди   з 14.00 до 18.00 години

Маліченко Анатолій Михайлович - перший заступник начальника ОДПІ – щовівторка з 9.00 до 13.00 години

Тіцький Юрій Юрійович  перший заступника начальника ОДПІ - начальника відділу податкової міліції – щочетверга з 9.00 до 13.00 години

Донець Сергій Григорович – заступник начальника ОДПІ - щоп’ятниці з 9.00 до 13.00 години

Кваша Андрій Миколайович – заступник начальника ОДПІ  - щовівторка з 14.00 до 18.00 години

Коломієць Ірина Петрівна – заступник начальника ОДПІ, начальник Пирятинського відділення  за адресою м. Пирятин, вул. Радянська, 16 – щовівторка з 14.00 до 18.00 години

Олійник Юрій Володимирович – заступник начальника ОДПІ – начальник  Оржицького відділення за адресою смт. Оржиця,  вул. Леніна, 124 – щовівторка з 14.00 до 18.00 години

Сушко Павло Юрійович – заступник начальника ОДПІ – начальник Гребінківського відділення за адресою м. Гребінка, вул. Жовтнева, 11 – щовівторка з 14.00 до 18.00 години

Керівники структурних підрозділів прийом громадян здійснюють щоденно згідно регламенту роботи ОДПІ.

Сектор забезпечення доступу до публічної

інформації та розгляду звернень громадян